Müzik

Harika Müslüm Gürses Animasyonu!

Koff animasyon tarafından Müslüm Baba’nın ölüm yıl dönümü için hazırlanan animasyon yayınlandı. Bu güzel çalışma için kendilerini tebrik ederim.   Dünya acılara boğulmuş, Baba’nın kaderi hüzünle mühürlenmiştir. Yaşam eski bir kerpiç evde başlar, İstanbul’da son bulur. Acı dolu şarkılarından, yaşadığı talihsizliklere, Aşk’a tutunma gayretinden, hayranları ile kurduğu güçlü ilişkiye kadar pek çok önemli nokta dakikalar içerisinde anlatılmakta. Devamını Oku »

İntizam-Olmaz (Video Klip)

İntizam’ın 4. albümü olan “Yeni Çağ” ‘ı 21 Kasım 2016’da çıkarttı. Albümün ilk video klibini “Olmaz” şarkısına çekti. Süphesiz albüm parçaları arasında en hareketlisi.. Gerçek hayatta olduğu gibi klipte de sampatik tavırlarıyla ve samimi davranışlarıyla ön plana çıktı. Klip yönetmenliğini Önder Taşkaya’nın üstlendiği  müziğin altyapısını Ömer Temiz yapmıştır. Sözleri İntizam’a aittir. Bu keyifli video klipte emeği geçen herkese teşekkür ederiz. ... Devamını Oku »

İntizam – #YeniÇağ Snippet Yayında!

Türkçe Rap’e yeni bir soluk getirmek isteyen İntizam’ın 4.solo albümü Yeni Çağ 21 Kasım’da satışta. Müzikal ve lirikal açıdan dolgun bir albüm olan Yeni Çağ’da nakaratlar bir hayli dikkat çekici. Dinleyen herkesin kendini bulacağı şarkılarla donatılmış bu albüm İntizam açısından yeni bir çağ başlatmış görünüyor.                               ... Devamını Oku »

Unutmadık Barış Abi..

Vefatının 16.yılında da Barış Manço özlemle anılıyor.. Adam olacak çocuklar kim bilir belki bugün Barış abilerinin şarkılarını seslendiriyorlardır.Dünyanın dört bir yanını gezen Manço adım attığı her yerde yakaladığı sempati ile uluslararası bir sanatçı olmanın keyfini yaşayabilenlerdendi.Özellikle uzak doğuda ona karşı ayrı bir ilgi ve hayranlık duyan kitle halen mevcut.Sanatçılığı döneminde çocuklarında büyük beğenisini toplayan sanatçı onların Barış abisi olma ünvanını ... Devamını Oku »

İntizam – Affına Sığınırım

İntizam’ın (Sercan Şentürk) 2011 senesinin son günlerinde çıkardığı “Olur da Bir Gün” albümü hayranlarını çok sevindirmiş ve bi nevi yılbaşı hediyesi etmişti. Toplam 12 parçadan oluşan albümde en dikkatimi çeken şarkıdan biri de “Affına Sığınırım” bu aralar sürekli dilimde. Albümün diğer parçalarını www.intizam.org/download linkinden dinleyebilirsiniz veya indirebilirsiniz. Emeğine sağlık Hünkar Sözleri: Devamını Oku »

Nasihat Kartal – Son Nefes [OFFICIAL VIDEO]

Hayatını Avusturya’nın Salzburg şehrinde devam ettiren Nasihat Kartal “Son Nefes” şarkısına çekmiş olduğu video klip bayağı ilgi görmüştü. Söz yazarlığının haricinde çok sağlam bir beatmekar’dır. İyi seyirler BU DÜNYA UNUTMA KİMSEYE KALMAZ Devamını Oku »

İntizam – Sahip Çık

Filistin unutulmamalı. Oradaki yaşanılan zulüm unutulmamalı. İntizam da unutmadı. Filistin için yapılan en iyi şarkıların biri “Sahip Çık” Söz ve müziği İntizam’a (Sercan Şentürk) ait olan şarkının klip montajını Utku Emre Akkoyun üstlenmiştir. Kaligrafi Hamit Kaya’ya aittir. İyi seyirler  Sözleri : Devamını Oku »

İntizam – Vefa

Bence 2014 senenin en güzel İntizam şarkısı “Vefa” olsa gerek 🙂 Sözleri kime göre iğneleyici. Kimine göre ise gönderme yapmış tarzda.. İntizam’ın iğnelemeye, gönderme yapmasına gerek yok. İntizam herzaman ki tavırlarıyla, duruşuyla, efendiliğiyle tektir 😉 Ağzına sağlık ! Sözleri : Devamını Oku »