WhatsApp, WhatSim ile İnternet Olmadan Sohbet Etmenizi Sağlıyor

whatsapp-whatsim-ile-internet-olmadan-sohbet-etmenizi-sagliyor-705x290

Dünyanın en yaygın kullanılan mesajlaşma platformu olan WhatsApp, WhatSim adında yeni bir SIM kart çıkardı. WhatsSim, 150 ülkede 400’den fazla operatör üzerinden hizmet verecek.

WhatSim sayesinde internete ihtiyaç duymadan multimedya içeriği hariç ücretsiz olarak mesajlaşabileceksiniz. Multimedyada ise durum şöyle olacak; fotoğraf için 20, sesli mesaj için 5 ve video için 100 kredi gibi bir sistem uygulanacak.

Bu kredilerin tabi ki belirli bir fiyatlandırılması var. 5 euro ile 1000 kredi alabileceksiniz. Görüntülü ve sesli mesajlar, 10 saniye ve 10’un katları olacak şekilde tahsil edilecek. 

whatsim_turkiyeye_geliyor_1421910816_7101

WhatSim’e yılda 10 euro ödeyerek resmi web sitesinden online olarak sahip olabilirsiniz. WhatSim’i kullanabilecek ülkeler arasında Türkiye’nin yanı sıra Ürdün, Zambiya gibi ülkeler de bulunuyor. Hizmetten yararlanıp kredi satın almak istiyorsanız şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Hakkında Emre Uysal

1990/Samsun doğumlu, teknoloji delisi, koyu BEŞİKTAŞ taraftarı, futbol oynamayı seven sert defans, işine aşık, web programlamaya çalışan, melankolik, az birazcık da duygusalımsı zat-ı muhterem

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*