Aylık Arşiv: Şubat 2015

İşlemciye Termal Macun Yerine Nutella Sürülürse Ne Olur?

Soğutma işlemleri konusunda sınıfının en başarılı şirketlerinden olan Cooler Master, işlemci üzerine termal macun yerine Nutella sürüldüğünde neler olacağına dair eğlenceli bir video yayınladı. İşlemci üzerine termal macun yerine farklı bir şey sürüldüğünde neler olabileceği konusunda merakı olan ama çoğu kişinin yapmaya cesaret edemediği şeyi Cooler Master yaptı. Firma, işlemcinin üzerine termal macun yerine Nutella sürdü ve sonrasında neler olduğunu ... Devamını Oku »

399 Dolarlık Google Earth Pro Artık Ücretsiz!

Google Earth’ün profesyonel olarak kullanılan sürümü olan Google Earth Pro, bundan sonra ücretsiz olarak indirilebilecek. 399 dolar değerindeki Pro sürümünde demografi, parsel ve trafik veri katmanları görüntülenebiliyor. Google Earth’ün Pro sürümünde GIS veri içe aktarma özelliklerinden faydalanabiliyor ve arazinin alanı, yarıçapı, çevresi ölçülebiliyor. Yüksek çözünürlüklü ekran görüntülerinin yazdırılmasına olanak sağlayan Pro’da, paylaşmak üzere çevrimdışı ilgi çekici filmler oluşturulabiliyor. Google Earth’ün ... Devamını Oku »

Unutmadık Barış Abi..

Vefatının 16.yılında da Barış Manço özlemle anılıyor.. Adam olacak çocuklar kim bilir belki bugün Barış abilerinin şarkılarını seslendiriyorlardır.Dünyanın dört bir yanını gezen Manço adım attığı her yerde yakaladığı sempati ile uluslararası bir sanatçı olmanın keyfini yaşayabilenlerdendi.Özellikle uzak doğuda ona karşı ayrı bir ilgi ve hayranlık duyan kitle halen mevcut.Sanatçılığı döneminde çocuklarında büyük beğenisini toplayan sanatçı onların Barış abisi olma ünvanını ... Devamını Oku »